Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Кабінет Міністрів прийняв постанову, якою дав можливість вітчизняному бізнесу активніше використовувати тимчасову митну декларацію.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Кабінет Міністрів прийняв постанову, якою дав можливість вітчизняному бізнесу активніше використовувати тимчасову митну декларацію.

Кабінет Міністрів прийняв постанову, якою дав можливість вітчизняному бізнесу активніше використовувати тимчасову митну декларацію.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Кабінет Міністрів прийняв постанову, якою дав можливість вітчизняному бізнесу активніше використовувати тимчасову митну декларацію. У постанові №344 від 24.04.19 року, було розширено перелік підстав для застосування декларації. Це стосується тих випадків, коли митний орган не визнає заявлену митну вартість товарів відповідно до ч.3 ст. 54 Митного кодексу.

Зокрема у документі Кабінет Міністрів врегулював проблемне питання, щодо завершення митного оформлення обсягів природного газу, ввезеного в Україну. Основна проблема полягала в тому, що частина газу за яким не було оформлено акти прийому-передачі , був переміщений на тимчасово окуповані українські території.

Тепер же митне оформлення такого газу буде здійснюватися без надання актів прийому-передачі. Так само був змінений механізм визначення вартісних значень максимально близьких до показників гарантованої вартості. Постанова також дає можливість декларанту або його уповноваженому, подавати з метою сплати митних платежів додаткову декларацію та оформлення її митним органом.

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук