Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Кабінет Міністрів України спростив ведення вітчизняного бізнесу.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Кабінет Міністрів України спростив ведення вітчизняного бізнесу.

Кабінет Міністрів України спростив ведення вітчизняного бізнесу.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

6 березня Кабінет Міністрів прийняв низку документів, які покликані істотно полегшити ведення вітчизняного бізнесу. Перш за все зміни торкнуться перевірок підприємства, ведення касових операцій, і працевлаштування.

Скасували 138 застарілих і неактуальних актів часів УРСР у вище зазначених сферах, що дозволить зменшити тиск на бізнес. Також Уряд вирішив скасувати книгу відгуків і пропозицій. У Кабміні спрогнозували , що це зменшить сукупні витрати всіх суб’єктів господарювання в сфері торгівлі на 125 млн. грн. Вдосконалили порядок ліцензування господарської діяльності. Від підприємців не будуть вимагати документи, що підтверджують внесення плати за видачу ліцензії. Прописаний механізм припинення ліцензій і визначено порядок відновлення їх дії.

Прийнято рішення про використання ринкового і конкурентного ціноутворення в частині закупівлі медобладнання, яке повністю або частково набувається за бюджетні кошти. Скасовано обмеження на 10% надбавку на медичні вироби. Особливу увагу було приділено реформі інспекційних органів, в рамках якої затвердили ряд критеріїв ризику. Тепер контролери будуть фокусуватися на перевірках підприємств з високим ступенем ризику.

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук