Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Керівників та акціонерів фінансових організацій (окрім банків) будуть жорстко штрафувати.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Керівників та акціонерів фінансових організацій (окрім банків) будуть жорстко штрафувати.

Керівників та акціонерів фінансових організацій (окрім банків) будуть жорстко штрафувати.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, в Україні планують суттєво посилити покарання для керівників та акціонерів фінансових організацій (окрім банків). Відповідний законопроект №2334 вже зареєстрований в Парламенті, та має всі шанси бути розглянутий найближчим часом.

Що це означає?
У разі прийняття законопроекту, керівники, кінцеві бенефіціари-власники, особи, що приймають істотну участь у фінансовій установі та є пов’язані з нею, та які довели фінустанову (окрім банку) до неплатоспроможності, що спричинило нанесення великої матеріальної шкоди державі чи клієнту, будуть каратися обмеженням волі на строк від одного до п’яти років.

Які ще передбачені штрафи?
1️⃣. Окрім вищезазначеного покарання, законопроект передбачає і накладення штрафу — від 85 тисяч — до 170 тисяч гривень.
2️⃣. Додатково можуть позбавити й права займати певні посади протягом 3-х років.
3️⃣. А за підробку звітності, яка подається в НБУ, НКЦБФР і Нацкомфінпослуг, передбачено штраф від 15 тисяч гривень до 30 тисяч гривень.

Друзі, а що Ви думає щодо такого посилення покарань? Чи допоможуть такі зміни захистити інтереси клієнтів цих компаній? Поділіться Вашою думкою …

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук