Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

КМДА реалізує в столиці перехід на електронні способи оплати проїзду в муніципальному транспорті.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > КМДА реалізує в столиці перехід на електронні способи оплати проїзду в муніципальному транспорті.

КМДА реалізує в столиці перехід на електронні способи оплати проїзду в муніципальному транспорті.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, нещодавно Адвокат Ольга Драчевська у своїй статті розмірковувала про перспективи розвитку діджеталізації та впровадження стратегії електронної демократії в Україні (http://www.incolanse.com/%D0%B0%D0%B4%D0%B2%D0%BE%D0%BA%D0…/).
І саме в контексті впровадження нових електронних сервісів та безготівкових(онлайн) розрахунків, Київська міська державна адміністрація реалізує в столиці перехід на електронні способи оплати проїзду в муніципальному транспорті. З 1 листопада метрополітен перестане продавати жетони, а з тролейбусів, трамваїв та автобусів зникнуть талони. Спеціальні пристрої вже змонтовані на турнікетах швидкісного трамвая, міської електрички і на станціях метро. Таким чином чиновники вирішили провести діджиталізацію системи оплати проїзду в столичному транспорті. Вже сьогодні можна звернути увагу, що контролерам надали спеціальні пристрої, які блокують роботу валідаторів на час перевірки та не дають змогу проїхати без квитка. У КМДА пояснили що поповнити електронний квиток можна буде за допомогою мобільних додатків «Приват 24», «Ощад 24/7» або в терміналах самообслуговування Приватбанку, Ощадбанку та комунального підприємства «ГІОЦ», а також на сайті EasyPay.

На нашу думку такий спосіб оплати є доволі зручним, швидким та безпечним, бо він унеможливлює проїзд без білету та заощадить купу часу пасажирам. Друзі, а що Ви думаєте з приводу цього питання, чи готові кияни до таких змін?

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук