Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Колектив «Інколанс» перебуває з робочою поїздкою у Лондоні.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Колектив «Інколанс» перебуває з робочою поїздкою у Лондоні.

Колектив «Інколанс» перебуває з робочою поїздкою у Лондоні.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Для ефективної реалізації найвищих цілей , команда «Інколанс» постійно вдосконалює свої знання та переймає міжнародний досвід. Наразі нащі колеги Tatiana Gurenko та Ольга Александровна перебувають з робочою поїздкою у Лондоні. Вчора вони відвідали Верховний Суд Великобританії, де провели низку плідних зустрічей з провідними юристами та фахівцями з права, а також прийняли участь в обговоренні важливих кейсів.

Цей елемент судової системи Англії є наймолодшим серед усіх інших. Своє функціонування Верховний суд Великобританії почав першого жовтня 2009 року.

Початком створення даного елемента судової системи Англії послугував акт, підписаний колишнім Прем’єр-міністром Великобританії Тоні Блером в 2005 році. Акт про конституційну реформу передбачав створення Верховного суду, якому передали судові функції Палати лордів і Судового комітету Таємної ради (органу радників Королеви Великобританії).

Верховний суд складається з 12 незалежних від уряду і парламенту суддів. У повноваження даного органу судової влади входить розгляд питань у цивільних справах на території всієї Великобританії, а також розгляд питання по кримінальних справах Англії, Уельсу та Північної Ірландії.

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук