Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Команда Президента планує внести зміни до Податкового кодексу України.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Команда Президента планує внести зміни до Податкового кодексу України.

Команда Президента планує внести зміни до Податкового кодексу України.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, на минулому тижні команда Президента повідомила, що вони вже розпочали працювати над цілим пакетом законопроектів, якими хочуть внести зміни до Податкового кодексу.

Що планують зробити?
Чиновники пояснюють, що таким чином вони планують допомогти бізнесу та усунути ряд технічних проблем. Особливої уваги хочуть приділити проблемі, яка виникає при оформленні ліцензій на зберігання палива та спирту.

Чого очікувати?
Глава податкової служби розповів, яких нововведень очікувати найближчим часом від майбутніх законопроектів:
1. В Україні хочуть ввести систему самоштрафів по незареєстрованим податковим накладним під час реалізації на неплатника ПДВ.
2. Чиновники хочуть переглянути деякі питання щодо адміністрування податків.
3. Врешті решт реалізувати повноцінний запуск плану BEPS. Нагадаємо, що план BEPS передбачає міжнародне співробітництво в боротьбі з виводом доходів з країн з високим оподаткуванням в країни з більш низьким.
4. А за аналогією з митною службою, планується створення Єдиного рахунку для сплати податків.
5. Крім цього, в Україні хочуть модернізувати систему електронного адміністрування реалізації палива на всіх акцизних складах. І нарешті запустити нову систему контролю над його фактичним оборотом.

У команді президента пропонують істотно посилити відповідальність за нелегальні операції на паливному ринку. Зміни планують впроваджувати поступово.

Друзі, а як Ви вважаєте, чи вийде у нової влади усунути ряд технічних проблем в податковому законодавстві, і повноцінно впровадити план дій BEPS в Україні?

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук