Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Команда «Incolanse» на навчанні по підвищенню кваліфікації з бізнес-медіації.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Команда «Incolanse» на навчанні по підвищенню кваліфікації з бізнес-медіації.

Команда «Incolanse» на навчанні по підвищенню кваліфікації з бізнес-медіації.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, Юридическая Компания Incolanse продовжує систематично вдосконалювати свої знання та навички з медіації. Наша колега, Директор з комерційних питань та бізнес-медіатор Tatiana Gurenko наразі проходить курси підвищення кваліфікації з бізнес-медіації в Ukrainian Mediation Center / Український Центр Медіації при Kyiv-Mohyla Business School [kmbs]

На сьогоднішньому модулі відомий міжнародний експерт, консультант-адвокат та тренер з медіації Сімона Пьольман розкаже в чому відмінність між інтервізією-коучингом-терапією. Медіатор також розповість про модель колегіального консультування.

Сімона Польман є відомим медіатором, яка здобула кваліфікацію медіатора Федеративного об’єднання медіації (BM) та кваліфікацію тренера медіації Федеративного об’єднання медіації (BM). З 2005 пані Сімону було внесено до списку медіаторів палати адвокатів Мюнхена.

Друзі, ми й надалі не зупиняємось ні на хвилину, опановуючи та покращуючи нові знання, ми рухаємось тільки вперед, тільки до перемог!

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук