Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Компанія «Інколанс» прийняла участь у зустрічі Громадської організації «Фундація українських жінок»

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Компанія «Інколанс» прийняла участь у зустрічі Громадської організації «Фундація українських жінок»

Компанія «Інколанс» прийняла участь у зустрічі Громадської організації «Фундація українських жінок»

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, команда «Інколанс» прийняла участь у зустрічі Громадської організації «Фундація українських жінок», де обговорювалося та піднімалися чутливі питання, щодо налагодження плідних взаємин в різних соціальних та економічних сферах між США та Україною.

Головним спікером зустрічі була директор Фундації Україна — США Надія МакКонел. Надія МакКонел є одним із засновників групи сприяння Україні в Конгресі США. Пані МакКонел працювала в адміністрації 40-го президента США – Рональда Рейгана, та була заступником голови NASA.

Головною темою зустрічі було сприяння просуванню іміджу України як надійної, високорозвиненої та сучасної держави у світі. Учасники зустрічі обговорили важливі питання співпраці у сфері науки, освіти, культури та інших соціальних сфер.

Особливу увагу було прикуто проблемним моментам, які гальмують стрімкий прогрес України на міжнародних ринках. Обговорювали проблеми пов’язані з недостатньою державною підтримкою, в тому числі і щодо фінансування українських підприємців на міжнародних виставках. Учасники ділилися своїми думками, яким чином можна прискорити та поліпшити просування іміджу України на світовій арені.

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук