Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

МВС відкрило доступ до Реєстру свідоцтв про реєстрацію авто.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > МВС відкрило доступ до Реєстру свідоцтв про реєстрацію авто.

МВС відкрило доступ до Реєстру свідоцтв про реєстрацію авто.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, зверніть увагу, що на минулому тижні в Україні був відкритий доступ до Реєстру свідоцтв про реєстрацію авто. Тепер українці зможуть перевірити, чи дійсний техпаспорт, наприклад, при купівлі того чи іншого авто. На даний момент Реєстр містить інформацію про техпаспорти, видані з 2013 року.

Для чого це потрібно?
Згідно до статистики національної поліції, майже щороку в Україні виявляють кілька тисяч автомобілів оформлених за підробленими документами або з перебитими VIN-кодами. Іноді власники авто дізнаються про такі махінації, тільки вже при переоформленні автомобіля в сервісному центрі МВС.

Як буде працювати Реєстр?
Для доступу до Реєстру необхідно перейти за посиланням http://hsc.gov.ua/. На сайті ГСЦ МВС слід заповнити форму і ввести дані свого техпаспорту. Після чого, власник авто зможе перевірити чи видавався взагалі документ з таких номером і серією.
Власник також зможе перевірити:
1️⃣. дату першої реєстрації авто,
2️⃣. дата реєстрації,
3️⃣. рік випуску,
4️⃣. марка, модель,
5️⃣. номер шасі,
6️⃣. об’єм двигуна та ін.
В МВС також рекомендують перед покупкою автомобіля зробити висновок експерта, у їхньому сервісного центру. Наявність такого висновку є офіційним підтвердженням, що авто було легально зареєстроване.

Друзі, а як Ви вважаєте, чи допоможе доступ до Реєстру перевірки реєстрації авто — мінімізувати підробку документів та протидіяти шахраям? Поділіться Вашою думкою…

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук