Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Мінфін вніс законопроект, яким пропонує компенсувати покупцям вартість покупок в разі, якщо продавець порушить правила розрахунків при їх продажу.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Мінфін вніс законопроект, яким пропонує компенсувати покупцям вартість покупок в разі, якщо продавець порушить правила розрахунків при їх продажу.

Мінфін вніс законопроект, яким пропонує компенсувати покупцям вартість покупок в разі, якщо продавець порушить правила розрахунків при їх продажу.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Міністерство фінансів України внесло законопроект, яким пропонують компенсувати покупцям вартість покупок в разі, якщо продавець порушить правила розрахунків при їх продажу. Документ буде поширюватися лише на ті товари та послуги ціна яких буде перевищувати 850 гривень.

У випадку прийняття законопроекту, продавців почнуть штрафувати на суму в два рази більше вартості самих наданих послуг та проданих товарів при першому порушенні, та в п’ять разів більше — при другому порушенні. Також чиновники пропонують запустити систему даних для перевірки достовірності як отриманого покупцем розрахункового документа (чека), так і оформлення, в разі порушень, скарги на продавця.

Перевіряти подані покупцем письмові скарги та звернення будуть за допомогою дворівневої системи. На першому етапі буде камеральна (за місцем знаходження податкового органу виключно на основі податкових документів та розрахунків) перевірка звернення, а на другому етапі вже — фактична перевірка(у разі, якщо продавець не підтвердить факт продажу).

Варто нагадати, що раніше Міністерство фінансів вже виступало з подібною ініціативою, проте тоді Державна регуляторна служба його не погодила.

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук