Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Набув чинності закон, який передбачає штрафи за перевезення дітей без автокрісел.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Набув чинності закон, який передбачає штрафи за перевезення дітей без автокрісел.

Набув чинності закон, який передбачає штрафи за перевезення дітей без автокрісел.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, та особливо ті, хто перевозить дітей в своєму авто, зверніть увагу, що з 20 листопада набрав чинності закон, який передбачає штрафи за перевезення дітей без автокрісел. Відповідний документ був підписаний Президентом та вже опублікований в офіційному віснику України.

Які передбачені штрафи?
Якщо водій порушив Закон вперше, то правоохоронці випишуть йому штраф в розмірі тридцяти НМДГ, що на сьогодні дорівнює — 510 грн.
Водій який повторно скоїв порушення протягом року – отримає штраф у п’ятдесят НМДГ — 850 грн.
Зверніть увагу, що розглядати справи про адміністративні правопорушення, щодо порушення правил перевезення дітей буде Національна поліція України.

Нюанси прийнятого Закону.
Незважаючи на необхідність та важливість даного Закону, документ має ряд спірних питань. Зокрема, Закон говорить, що відтепер «забороняється перевозити дітей без спеціальних засобів, що дають змогу пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки». Однак в самому визначенні категорії «спеціальні засоби» немає згадок про автокрісла і т.д.

Також не зрозуміло як бути з перевезеннями дітей в таксі. Закон такі вимоги передбачає, а ось правила дорожнього руху кажуть, що в таксі можна перевозити пасажирів, які не пристібаються ременями безпеки. 👉Наявність таких неузгодженостей в законодавчих базах, може привести до того, що патрульним буде складно визначити, чи достатньо оснащений для дитини автомобіль чи ні.

Друзі, а як Ви думаєте, чи буде поліція строго стежити та карати водіїв за дане правопорушення? Поділіться Вашою думкою …

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук