Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Національний банк спроститив процедуру відкриття банківських рахунків українцям.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Національний банк спроститив процедуру відкриття банківських рахунків українцям.

Національний банк спроститив процедуру відкриття банківських рахунків українцям.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Постановою НБУ №23 від 28.01.19 р. , Національний банк вирішив спростити процедуру відкриття банківських рахунків пересічним українцям. Також цей документ зобов’язує фінансистів виконувати ряд нових вимог , додаткових перевірок.

Одним з головних послаблень є скасування вимоги ставити мокрі печатки на депозитних договорах.
Також з прийняттям постанови №23, банкірам стане простіше відкривати депозитні та інші рахунки. Тепер це можна зробити повністю в електронній формі, лише отримавши від клієнта його електронний цифровий підпис. Але поки що скористатися сервісом відкриття депозиту онлайн зможуть тільки вже існуючі клієнти фінансових установ.

Також НБУ зобов’язав банки перед відкриттям рахунку громадянину перевірити його не тільки на предмет ведення підприємницької діяльності, але ще і провести перевірку по загальній базі боржників.
В цьому реєстрі знаходяться дані про тих українців, чиї борги потрапили в поле зору правоохоронної системи. У тих випадках, коли справою зайнялися виконавці — ім’я людини автоматично вноситься в базу. Тому у випадку виявлення в реєстрі боржників при відкритті або закритті рахунка громадян, банкіри зобов’язані будуть повідомити про це в виконавчу службу.

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук