Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Національний банк України пропонує спростити процедуру покупки фізичними особами державних цінних паперів.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Національний банк України пропонує спростити процедуру покупки фізичними особами державних цінних паперів.

Національний банк України пропонує спростити процедуру покупки фізичними особами державних цінних паперів.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

На засіданні ради Національного банку, було запропоновано рекомендувати Уряду спростити процедуру покупки фізичними особами державних цінних паперів. Також розглядалося питання ,щодо повернення практики продажів людям казначейських зобов’язань. Глава ради назвав першочерговим завданням, впровадження окремих механізмів, які сприятимуть розширенню бази потенційних інвесторів. Чиновники планую спростити доступу фізичних осіб до ринку ОВДП в національній та іноземній валюті. На наступному етапі, стоїть завдання збалансувати податкове навантаження на суб’єкти господарювання та фізичних осіб, з використанням більш якісної системи адміністрування податків.

Також Рада Національного банку вважає, що необхідно збільшити штрафи щодо тих, хто ухиляється від оподаткування або сплачує до бюджету кошти із запізненням. Рада рекомендувала Уряду, при плануванні показників державного бюджету та реалізації політики державних запозичень та податкової політики, враховувати зобов’язання НБУ за певним рядом питань. А саме, за зобов’язаннями НБУ в досягненні цілей по інфляції і здійсненням грошово-кредитної політики.

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук