Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Національний банк України cторює новий підрозділ з захисту споживачів фінансових послуг.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Національний банк України cторює новий підрозділ з захисту споживачів фінансових послуг.

Національний банк України cторює новий підрозділ з захисту споживачів фінансових послуг.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Національний банк України виступає з ініціативою, створити в найближчий час спеціальний підрозділ, в обов’язки якого буде входити захист споживачів фінансових послуг. Появу нового підрозділу чиновники пояснюють тим, що парламентарі не змогли проголосувати у другому читанні за законопроект про удосконалення захисту прав споживачів фінансових послуг №2456-д. Проте повний перелік обов’язків , які буде виконувати підрозділ, Глава НБУ наразі не назвав.

Однак експерти вважають, що правильним рішенням було, якщо б НБУ надавав громадянам юридичну допомогу у випадках, коли права споживача фінансових послуг були порушені фінансовою установою, а справа вже розглядається в судах різних інстанцій. Або ж сприяти в питаннях оперативного відкликання у банків ліцензій на різні види діяльності у тих випадках, коли структури порушують ліцензійні умови. В НБУ підкреслюють, що ініціатива центробанку дозволить врегулювати систему розкриття інформації про фінансові продукти та послуги.

Інакше кажучи, фінустанови зобов’яжуть надавати споживачам максимум відомостей про свої послуги. А ті зможуть максимально усвідомлено робити свій вибір. Також буде функціонувати спеціальний call-центр та Єдиний центр прийому для громадян, де вони оперативно зможуть отримати відповіді на виниклі проблемні питання.

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук