Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

На урядовому засіданні було схвалено постанову про застосування деяких видів митних декларацій.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > На урядовому засіданні було схвалено постанову про застосування деяких видів митних декларацій.

На урядовому засіданні було схвалено постанову про застосування деяких видів митних декларацій.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

На урядовому засіданні було схвалено постанову про застосування деяких видів митних декларацій. Це буде стосуватися тих декларацій, які використовують для декларування транзиту товарів з інших країн за правилами, що діють в країнах ЄС. Окрім цього митниці України розпочнуть свою роботу із загальною транзитною системою NCTS.

Нагадаємо, що в систему NCTS входять тридцять п’ять країн,( країни ЄС, країни ЄАВТ, Туреччина, Македонія та Сербія). Система NCTS з ЄС передбачає введення на митниці програмного спецзабезпечення, яке покликано узгодити роботу з митницями країн Європи. Кабінет Міністрів схвалив розроблену Мінфіном постанову про тестовий запуск системи NCTS по всіх митницях України, для виконання формальностей в окремих типів декларацій.

Відповідний документ передбачає, що виконання вищезгаданих формальностей буде реалізовуватись з використанням національної підсистеми «New Computerised Transit System». Чиновники вважають, прийняття відповідного документу, сприятиме швидшому та ефективнішому інтегруванню України в спільну транзитну систему NCTS.

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук