Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

НБУ запровадив 2 нові підстави для закриття банків.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > НБУ запровадив 2 нові підстави для закриття банків.

НБУ запровадив 2 нові підстави для закриття банків.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Дванадцятого квітня набула чинності постанова НБУ, якою запроваджуються 2 нові підстави для закриття банків. У постанові №59, регулятор виділив 2 причини, які визначають структуру власності банківської установи непрозорою.

Перша причина полягає в нездатності НБУ конкретно з’ясувати особу, що має суттєвий вплив на управління або функціонування банку. Тобто це особи які не узгодили свої повноваження з НБУ і не є головними акціонерами але істотно впливають на роботу фінансової установи .

Що стосується другої причини- вона говорить, що акціонери фінансової установи зобов’язані мати адекватне фінансове становище. НБУ перевірить документи таких акціонерів на походження коштів. В НБУ пояснюють, що матеріальний стан людини має відповідати вартості його частки в капіталі або ж перевищувати її. Також особа має показати наявні кошти , яких би вистачило на зворотний викуп акцій банку. Тепер Нацбанк отримає право закрити банк через не дотримання вимог до акціонерів і прозорості. А це буде вже приводом для визнання банку неплатоспроможним.

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук