Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

НБУ змінив правила відкриття банківських рахунків для іноземців в Україні.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > НБУ змінив правила відкриття банківських рахунків для іноземців в Україні.

НБУ змінив правила відкриття банківських рахунків для іноземців в Україні.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Національний банк України затвердив постанову №56, якою суттєво змінив та спростив правила відкриття банківських рахунків для іноземців в Україні.

Таким чином від учора — українські банки мають право відкривати рахунки іноземним юридичним і фізичним особам практично без обмежень. Зокрема відкриватимуть рахунки міжнародним фінансовим організаціям і управителям майна, а також іноземцям-приватним особам і іноземним-компаніям.
Закордонні підприємства отримали можливість відкривати звичайні поточні рахунки для роботи в країні. НБУ вирішив також скасувати вимогу щодо подання карток зі зразками підписів. Відтепер достатньо надати нотаріально завірений список осіб, уповноважених розпоряджатися рахунком. Також НБУ дозволив не закривати діючі рахунки при зміні назви юридичної особи.

Національний банк в постанові дозволив банкам застосовувати ризикоорієнтований підхід, і не влаштовувати жодних глобальних обстежень іноземних підприємств, якщо їх діяльність не викликає підозр.
З набранням чинності даної постанови іноземні інвестиційні фонди або компанії з управління активами отримали можливість більш оперативно і простіше відкривати рахунки.

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук