Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

НБУ нагадав про свої вимоги до підопічних закупити зчитувальні пристрої ID-паспортів для всіх відділень.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > НБУ нагадав про свої вимоги до підопічних закупити зчитувальні пристрої ID-паспортів для всіх відділень.

НБУ нагадав про свої вимоги до підопічних закупити зчитувальні пристрої ID-паспортів для всіх відділень.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, а чи багато хто з Вас вже отримав та користується ID-паспортом? Безперечно ідея з ID-паспортами хороша, проте вона має як свої плюси, так і мінуси. Одним з таких мінусів проблем з відкриттям банківських рахунків.

До сьогоднішнього дня банки ще не оснастили всі свої відділеннями спеціальними пристроями, що зчитують інформацію з ID-карт. А тому українцям як і раніше доводиться носити з собою довідки в паперовій формі. З метою остаточно вирішити проблему, що склалася, Національний банк розіслав телеграми, де нагадав про свої вимоги до підопічних закупити зчитувальні пристрої для всіх відділень. Аргументуючи тим, що перші ID-паспорта українці отримали ще три роки тому, і була достатня кількість часу для адаптації до них.

Чиновники пояснюють, що з кожним днем українців з ID-картами, стає все більше, а з часом власники ID-карт будуть вже переважати і серед клієнтів. НБУ до дванадцятого серпня зажадав від підопічних звіти за такими даними: скільки філій і відділень банку, оснащених обладнанням для зчитування інформації з ID-карти, і в скількох воно ще відсутнє. Таким чином регулятор дав зрозуміти, що обслуговування банками клієнтів з ID- картками вимагає невідкладного вирішення. Друзі, а що Ви думаєте з цього приводу ID-паспортів, чи не було поспішним рішення з їх видачею? Можливо було потрібно спочатку налагодити та узгодити всі спірні та проблемні моменти з усіма державними органами та установами, і тільки потім видавати ID-паспорт?

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук