Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

НБУ оприлюднив проект постанови, якою встановлює обов’язок за усіма банками в Україні, повертати кошти клієнтам , що зазнали шахрайських дій.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > НБУ оприлюднив проект постанови, якою встановлює обов’язок за усіма банками в Україні, повертати кошти клієнтам , що зазнали шахрайських дій.

НБУ оприлюднив проект постанови, якою встановлює обов’язок за усіма банками в Україні, повертати кошти клієнтам , що зазнали шахрайських дій.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

На офіційному веб-ресурсі НБУ, було оприлюднено проект постанови, що встановлює обов’язок за усіма банками в Україні, повертати кошти клієнтам , що зазнали шахрайських дій, не пізніше наступного дня після отримання заяви від клієнта. Іншими словами, з моменту прийняття даної постанови, в країні запрацює, так звана презумпція невинуватості власників банківських карт.

Згідно з документом, громадяни не повинні будуть доводити банкірам, що крадіжка грошей трапилася не з їхньої вини чи необачливості. Навпаки, фінансисти, якщо на те є підстави, повинні будуть довести, що винен саме клієнт. Однак банк може не повернути кошти на картку, у випадку якщо у нього є наявні вагомі підстави вважати, що власник картки сам є шахраєм і ставить на меті обманути фінустанову. У таких випадках банкіри будуть подавати відповідну заяву до органів поліції.

На сьогоднішній день, банки досить рідко проводять реальні розслідування випадків шахрайства. Ця ж постанова , зобов’яже їх це робити, інакше банки просто будуть втрачати гроші. Банкам необхідно приділити більше уваги новому софту, який сприятиме захисту карткових операцій в інтернеті. Наприклад , шляхом введення подвійної аутентифікації з залученням смартфону , TouchID чи FaceID.

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук