Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

НБУ планує спростити процедуру передачі клієнтських вкладів своїм спадкоємцям.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > НБУ планує спростити процедуру передачі клієнтських вкладів своїм спадкоємцям.

НБУ планує спростити процедуру передачі клієнтських вкладів своїм спадкоємцям.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, в НБУ задалися питанням, щодо спрощення процедури передачі клієнтських вкладів своїм спадкоємцям. Відповідний проект постанови був розміщений на веб-сайті регулятора тринадцятого серпня.

Що хочуть змінити?
1. Регулятор пропонує дозволити фінансовим установам приймати у своїх клієнтів письмові розпорядження на передачу прав вимоги за депозитом третім особам у разі смерті вкладника.
2. Прописати відповідне єдине правило, у комплексних договорах про обслуговування приватних клієнтів, для всіх банків.
3. Також регулятор хоче наділити співробітників банку правом засвідчення відповідних розпоряджень. Іншими словами, клієнт зможе прямо у відділенні написати таку заяву, не звертаючись до нотаріуса. Після цього заяву підпише службовець фінустанови та долучить її до юридичної справи клієнта.

Крім цього, чиновники зобов’язали фінансистів вказувати дату складання вкладником розпорядження, що б не виникло конфлікту між банківським розпорядженням та заповітом.

У випадку, якщо все майно померлого передається конкретній особі, і данні спадкоємця збігаються з обох документів, або заповіт було написано до банківського розпорядження вкладника, депозит віддадуть саме йому. В іншому випадку фінансова установа повинна буде повернути гроші вказаному в заповіті громадянину.

Друзі, чи стикалися Ви з такою банківської процедурою? Яким був Ваш досвід в даному питанні , поділіться в коментарях …

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук