Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

НБУ представив 3-х річний план з реформування ринку платіжних послуг.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > НБУ представив 3-х річний план з реформування ринку платіжних послуг.

НБУ представив 3-х річний план з реформування ринку платіжних послуг.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі та колеги які працюють у банківській сфері, зверніть увагу, що на минулому тижні Національний банк представив 3-х річний план з реформування ринку платіжних послуг. По більшій мірі цей план має декларативний характер, проте він дає розуміння, які завдання ставить перед собою НБУ і що буде реалізовано в найближчий час.

Одним із завдань регулятора, є кардинально оновити нинішні правила, однак при цьому зберегти контроль над платіжними ринком. Чиновники хочуть надати можливість окремим категоріям бізнесу отримати статус «обмежених постачальників платіжних послуг». Такими, наприклад, можуть бути телеком-оператори, інтернет-провайдери. Щоб уникнути зловживань, цим статусом в НБУ пропонують наділяти тільки ті компанії, які не вийдуть за межі граничних показників обороту.

Крім того, їх обмежать у частині кола потенційних клієнтів, та видів операцій. НБУ планує спростити ліцензування небанківських фінансових установ та оформляти статус фінкомпанії одночасно з видачею ліцензії. Зокрема термін «учасники платіжних систем» піде в минуле, його місце замінить «постачальники платіжних послуг»

Друзі, а що ви думаєте щодо найближчих планів НБУ, чи вдасться регулятору виконати поставлені завдання та ефективно реформувати ринок платіжних послуг . Поділіться Вашою думкою в коментарях.

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук