Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

НБУ прийняв постанову яка скасовує вимогу, щодо граничних термінів здійснення зовнішньоекономічних розрахунків.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > НБУ прийняв постанову яка скасовує вимогу, щодо граничних термінів здійснення зовнішньоекономічних розрахунків.

НБУ прийняв постанову яка скасовує вимогу, щодо граничних термінів здійснення зовнішньоекономічних розрахунків.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

14 травня НБУ прийняв постанову №48 якою скасував вимогу, щодо граничних термінів здійснення зовнішньоекономічних розрахунків. На сьогоднішній день, українські компанії повинні встигати завершити такі операції протягом 365 днів. Даним документом регулятор визначив п’ять випадків, по яким будуть скасовані обмеження.

Постанова набула чинності з вчорашнього дня, а скасування обмежень поширюється на деякі міністерства, відомства і держпідприємства. Граничні терміни скасовуються для імпорту: товарів, які використовуються для виробництва космічної та авіаційної техніки і агрегатів , товарів за держконтрактами в рамках оборонного замовлення, послуг або лікарських засобів по операціях МОЗ та інших операціях визначених у відповідній постанові НБУ.

Тим самим, регулятор спрощує додатковий контроль там, де він по суті був зайвим та непотрібним. Також НБУ спростив вимоги по акредитивам, це пов’язано з тим, що за останній час цей вид договору став менше використовуватися. Регулятор зазначив, що з часом усі обмеження на валютному ринку поступово будуть скасовуватися.

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук