Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Незабаром в Україні запрацює нова система держпідтримки громадян E-social.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Незабаром в Україні запрацює нова система держпідтримки громадян E-social.

Незабаром в Україні запрацює нова система держпідтримки громадян E-social.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, зверніть увагу, що незабаром в Україні запрацює нова система держпідтримки громадян E-social. Чиновники запевняють, що для одержувача не зміниться практично нічого, допомогу й надалі будуть надавати всім потребуючим. По більшій мірі зміни торкнутися сервісних функцій.

Якщо сьогодні людина сама повинна приходити і подавати документи, то тепер буде створено більш широкий сервіс послуг, який буде включати електронну подачу документів з електронним цифровим підписом, е-кабінет та інші допоміжні сервіси.

Передбачено, що з 1 жовтня 2020 року всі виплати повинні вже бути в новій системі. Додаткових документів доносити не потрібно, всі дані перейдуть в нову систему. У чиновників буде прямий зв’язок з іншими суміжними системами. Тому ті документи, що можуть запросити сьогодні, незабаром вже будуть не потрібні для отримання допомоги.

У нової системи буде доступ до даних податкової служби: можна буде не надавати оригінал ідентифікаційного коду. Також буде інтеграція з системами Пенсійного фонду та Міграційної служби. Загалом, до всіх систем, які мають відношення до отримання соціальних послуг. Нагадаємо, що на сьогоднішній день, одних тільки одержувачів субсидій в літній період в Україні налічується 1,8 млн. родин. У зимовий період до 5 млн. родин. До цієї ж кількості можна додати й допомогу малозабезпеченим сім’ям і т.д., що в сумі дає мільйони родин по всій України, а тому державна підтримка в оновленому виді буде як раз на часі.

Друзі, а що ви думаєте з приводу даного питання? Чи вдасться вчасно впровадити систему E-social в Україні та які його перспективи ?

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук