Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Нотаріуси зможуть зможуть реєструвати шлюби та розлучення.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Нотаріуси зможуть зможуть реєструвати шлюби та розлучення.

Нотаріуси зможуть зможуть реєструвати шлюби та розлучення.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, в Міністерстві юстиції продовжують роботу над розширенням повноважень для нотаріусів. Найближчим часом нотаріуси зможуть отримати право реєструвати шлюби та розлучення.

Що хочуть зробити?
На сьогоднішній день, Мінюст разом з Парламентом працює над розширенням переліку функцій, які виконують нотаріуси. Одна з пріоритетних цілей, надати право нотаріусам реєструвати шлюби і розлучення. Такі види реєстрації є доволі зручними для громадян, успішно практикуються та позитивно зарекомендували себе в Іспанії, Франції та країнах Прибалтики.

Для чого це потрібно?
Реєструвати або розривати шлюб у нотаріусів, дасть змогу українцям користуватися більш якісної та комплексної послугою. На відміну від РАЦСУ, громадяни зможуть обрати нотаріуса в зручному для себе місці та призначити зустріч на час, який їх влаштовує.
За потреби, одразу можна буде укласти шлюбний договір або окреслити варіанти договірного розділу майна та врегулювання питань, щодо опіки над дітьми.

Що далі?
Уряд активно продовжує реформувати нотаріат, впроваджуючи сучасні технології в цій сфері, такі як — е-нотаріат, електронний документообіг і т.д. З кожним роком нотаріуси отримують все більше повноважень та розширюють свій професійний інструментарій.
Наприклад, тепер вони можуть реєструвати компанії і підприємства або самостійно перевіряти сімейний стан особи, перелік осіб зареєстрованих в житлі тощо.

Друзі, а як Ви бачите подальше реформування нотаріату? Які першочергові завдання потрібно вирішувати? Поділіться Вашою думкою …

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук