Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Парламент відстрочив введення штрафів для власників автомобілів з іноземною реєстрацією, ще на три місяці.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Парламент відстрочив введення штрафів для власників автомобілів з іноземною реєстрацією, ще на три місяці.

Парламент відстрочив введення штрафів для власників автомобілів з іноземною реєстрацією, ще на три місяці.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Після масштабних протестних акцій під Верховною Радою, Парламент все ж прийняв рішення, відстрочити введення штрафів для власників автомобілів з іноземною реєстрацією, ще на три місяці. Парламентарі проголосували за відповідні правки в закон, в кількості 236 народних депутатів. Як пояснила глава податкового комітету, Верховна Рада врахувала прохання власників автомобілів з іноземною реєстрацією і внесла правки в документ, замінивши попередню цифру з 180 днів на 270 днів.

Тепер штрафи за не розмитнені авто на Єврономерах будуть діяти не з 24 травня, як це було зазначено в попередній редакції, а з 24 серпня 2019 року. Нагадаємо, що штрафи за порушення терміну перебування авто з іноземною реєстрацією будуть наступними: від 10 до 20 діб 17 тис. грн; від 20 до 30 діб 85 тис. грн; понад 30 діб 170 тис. грн або конфіскація авто за рішенням суду. Однак глава податкового комітету вважає, що за додаткові три місяці, розмитнить свої авто лише незначна кількість власників. За її прогнозами, це близько 20 тисяч власників таких авто, хто встигне скористатися відстрочкою до 24 серпня.

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук