Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Парламент планує розглянути законопроект про податок на виведений капітал № 8557

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Парламент планує розглянути законопроект про податок на виведений капітал № 8557

Парламент планує розглянути законопроект про податок на виведений капітал № 8557

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

До кінця цього тижня Парламент планує розглянути поправки , що залишилися і проголосувати Закон про державну мову. І після цього перейти до розгляду нових документів, яких зачекалося суспільство, одним з таких є законопроект про податок на виведений капітал № 8557. Документ був поданий ще в липні минулого року президентом Петром Порошенко. Однак тільки зараз профільний комітет рекомендував Верховній Раді прийняти його за основу.

Законопроект передбачає зміни до Податкового кодексу України. Так само документом пропонується змінити методологічний підхід оподаткування відсотків за користування кредитом, які набуваються в нерезидентів — пов’язаних осіб. Передбачається застосування перехідних положень для банків, які будуть мати право залишатися платниками податку на прибуток до 2021 року включно.

Новий податок буде стягуватися за операції по виведенню капіталу (15%) і за операції, прирівняні до них (20% за деякими винятками). Передбачено створення відкритого Реєстру платників податку на виведений капітал. У разі прийняття закону обкладатися податком буде лише та частина прибутку, яка виводиться з бізнесу.

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук