Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Парламент повернув громадянам України, які володіють малими наземними сонячними електростанціями (СЕС) до 30 кВт – державні гарантії на отримання «зеленого» тарифу.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Парламент повернув громадянам України, які володіють малими наземними сонячними електростанціями (СЕС) до 30 кВт – державні гарантії на отримання «зеленого» тарифу.

Парламент повернув громадянам України, які володіють малими наземними сонячними електростанціями (СЕС) до 30 кВт – державні гарантії на отримання «зеленого» тарифу.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

На минулому тижні Парламент скасував спірну поправку, та повернув громадянам України, які володіють малими наземними сонячними електростанціями (СЕС) до 30 кВт – державні гарантії на отримання «зеленого» тарифу. За відповідний законопроект №10357 віддали свої голоси — 228 народних обранців. Слід нагадати, що сама проблема надання «зелених» тарифів для наземних домашніх СЕС виникла після прийняття в травні закону про «зелені» аукціони для інвесторів поновлюваних джерел енергії (закон №2712-VIII).

Тоді в законі була виписана норма, яка вводила нову умову для домашніх СЕС, щодо отримання «зеленого» тарифу — установку станцій до 50 кВт на фасадах будівель, дахах та інших капітальних спорудах. При тому, що раніше діяла умова — 30 кВт без обмежень в місці розташування. Автори законопроекту №10357 намагалися узагальнити в документі попередні версії законопроектів, що з’явилися в травні. Чиновники пояснюють, що відповідний законопроект знімає технічні неузгодженості. Таким чином парламентарі зняли обмеження та дали дозвіл домогосподарствам будувати малі СЕС на землі. Нагадаємо, що відповідна норма, раніше вже діяла, ще до прийняття закону «2712-VIII про «зелені»аукціони.

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук