Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Парламент прийняв законопроект «Про сільськогосподарську кооперацію»

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Парламент прийняв законопроект «Про сільськогосподарську кооперацію»

Парламент прийняв законопроект «Про сільськогосподарську кооперацію»

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Четвертого червня на пленарному засіданні Парламенту, був прийнятий важливий законопроект №6527-д «Про сільськогосподарську кооперацію», який сприятиме розвитку аграрного потенціалу України. Документ був прийнятий в 1-читанні і в найближчий час аграрний комітет підготує його до 2-го, та направить до сесійної зали для прийняття кінцевого рішення.

Головне що зазначено в документі, що для кооперативів, які не ставлять собі за мету отримати прибуток , передбачатиметься основний фонд. Такий фонд створюється за рахунок зворотних внесків членів кооперативу і можливості повернення, внесених до спеціального фонду кооперативу цільових коштів. Також документом пропонується державна компенсація для таких кооперативів, в дев’яносто відсотків від суми єдиного внеску на загальнообов’язкове і оплачений ними державне соцстрахування.

Нагадаємо, що минулого року також стартувала програма з розвитку сільгоспкооперативів, якою передбачається компенсація сімдесяти відсотків від вартості купленого ними обладнання. В аграрному комітеті вважають, що нинішнє законодавство в сфері сільськогосподарської кооперації гальмує розвиток кооперативів. У запропонованому ж документі парламентарі хочуть врегулювати механізм діяльності відповідних кооперативів.

Зрозумілість та прозорість процедур, державна допомога — дозволять наповнити ринок новими сільгоспкооперативами та дасть можливість посилити конкурентоспроможність малих і середніх виробників. Такий перелік заходів сприятиме поліпшенню як якості продукції, так і соціальному розвитку сільських територій.

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук