Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Парламент прийняв Закон про концесію.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Парламент прийняв Закон про концесію.

Парламент прийняв Закон про концесію.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, минулого тижня Парламент прийняв Закон про концесію, який дає можливість передавати приватним особам державні об’єкти. Таким чином, парламентарі хочуть залучити більше інвестицій в економіку для розвитку інфраструктури в Україні.

Що хочуть змінити?
Ухвалений документ визначає чіткий механізм вибору концесіонера та впроваджує концесійні умови, що відповідають міжнародній практиці. Сам же термін «концесія» в законі визначено як форма здійснення державно-приватного партнерства . Ця форма передбачає надання концесієдавцем концесіонеру прав:
1️⃣. На створення та/або будівництво, ремонт об’єктів концесії.
2️⃣. Управління об’єктом концесії, та/або надання послуг на умовах, передбачених в договорі про концесію.
3️⃣. Передача концесіонеру більшої частини операційного ризику.

На який строк можна буде укласти договір?
Відповідно до Закону, концесійний договір укладається на строк, визначений у договорі, який має бути не менше 5 р. та не більше 50 р., крім строку договору концесії щодо будівництва та подальшої експлуатації автодоріг, який має бути не меншим 10 р.

Зверніть увагу, що у прикінцевих та перехідних положеннях цього закону зазначено, що ліси не можуть бути об’єктом концесії. Натомість аеродроми можуть бути такими об’єктами. А всі концесійні платежі за автодороги будуть джерелом наповнення Дорожнього фонду. Зокрема Для концесіонерів і кредиторів передбачені додаткові гарантії, зокрема, визначення концесійним договором права заміни концесіонера на іншого концесіонера.

Друзі, а як Ви вважаєте, посприяє врегулювання концесійної діяльності, залученню значних інвестицій в Україну? Поділіться Вашою думкою …

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук