Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Президент підписав Закон, який передбачає введення нових дорожніх знаків та нового типа номерних знаків для електрокарів.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Президент підписав Закон, який передбачає введення нових дорожніх знаків та нового типа номерних знаків для електрокарів.

Президент підписав Закон, який передбачає введення нових дорожніх знаків та нового типа номерних знаків для електрокарів.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, всі хто вже має або тільки планує придбати електрокар, зверніть увагу, що незабаром при реєстрації такого авто будуть видавати спеціальні номерні знаки з зеленим кольором шрифту, а протягом найближчих шести місяців в Україні мають з’явитися ще й нові дорожні знаки для електрокарів. Відповідний Закон був підписаний Президентом на цьому тижні.

З моменту вступу закону в силу 1.01.2020 року в Україні з’явитися новий вид штрафу, штраф за створення перешкод у доступі до зарядних станцій для електромобілів. Прийнятий документ вносить зміни до Кодексу про адміністративні правопорушення та закону «Про дорожній рух».

У комплексі це дозволить вирішити проблему, що склалася і захистити право водіїв транспортних засобів з електродвигунами на доступ до зарядних станцій для електромобілів. Законом так само врегульовано питання відповідальності за незаконне паркування на місцях, призначених для електрокарів.

Співробітники Нацполіції зможуть штрафувати порушників на суму від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів (від 340 до 510 гривень). А Інспекторам з паркування надається право в такому випадку затримати авто порушника, в тому числі за допомогою евакуатора.

Друзі, а як Ви вважаєте, з прийняттям цього Закону та створенням усіх вищезазначених умов, чи збільшиться попит на електрокари в Україні?

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук