Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Президент підписав Закон, який скоротить кількість податкових перевірок для бізнесу.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Президент підписав Закон, який скоротить кількість податкових перевірок для бізнесу.

Президент підписав Закон, який скоротить кількість податкових перевірок для бізнесу.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, на цьому тижні Президент України підписав Закон, який скоротить кількість податкових перевірок для бізнесу.  Підписаний документ буде також сприятиме зниженню ризиків корупційного характеру в діяльності чиновників, які перевіряють бізнес.

З чим це пов’язано?

Таким чином, Україна виконала свої зобов’язання, прописані в Угоді про асоціацію з ЄС.  А саме, українське законодавство привели до стандартів ЄС у сфері державного ринкового нагляду. Закон також врегульовує деякі питання, щодо прав споживачів, та виявлення на ринках нехарчових продуктів, які є небезпечними та можуть нести загрозу споживачам.

Що зміниться?

  1. Чиновники скасують подвійний контроль по окремим видам продукції.
  2. Документ передбачає уніфікацію усіх різновидів перевірок нехарчової продукції, що дозволить уникнути зловживань.
  3. Закон конкретизує вимоги до перевіряючих органів ринкового нагляду та суб’єктів господарювання, а саме: чіткі строки та вичерпний перелік документів при проведенні перевірки.
  4. Перевірку продукції будуть здійснювати, якщо є суттєві підстави вважати, що вона є небезпечною та несе загрозу споживачам.

Зверніть увагу, що Закон передбачає відповідальність для суб’єктів господарювання у вигляді штрафних санкцій за порушення законодавства в сфері ринкового нагляду. Що б вирішити проблему з виписаними штрафами заднім числом, в Законі прописаний чіткий термін відправки порушнику постанови про накладення штрафу – 16 днів після проходження перевірки.

Друзі, а чи стикалися Ви з такими перевірками? Та чи виникали у Вас труднощі при їх проходженні?  Поділіться Вашим досвідом та думками …

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук