Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Президент України виступив з ініціативою повернути кримінальну відповідальність за незаконне збагачення чиновників.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Президент України виступив з ініціативою повернути кримінальну відповідальність за незаконне збагачення чиновників.

Президент України виступив з ініціативою повернути кримінальну відповідальність за незаконне збагачення чиновників.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Президент України виступив з ініціативою повернути кримінальну відповідальність за незаконне збагачення чиновників. Відповідний законопроект Гарант вніс до Парламенту на цьому тижні. Документ покликаний повернути кримінальну відповідальність за такі правопорушення, які було скасовано після рішення Конституційного суду.

Нагадаємо, що криміналізація корупції у ешелонах вищого керівництва держави — є однією з умов співпраці з МВФ. Законопроектом передбачається позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років за незаконне збагачення чиновниками. А також заборона на зайняття певних посад до трьох років. Таке покарання загрожує кожному чиновнику, в переліку придбаних активів якого з’явиться майно, вартість якого на 12 тис. неоподатковуваних мінімумів перевищить їх підтверджений дохід.

Розглядати справи про визнання необґрунтованих активів та їх стягнення в користь держави буде Вищий антикорупційний суд. Швидше за все, законопроект буде прийнятий вже Верховною Радою дев’ятого скликання. Чиновники запевняють, що поданий законопроект був узгоджений з МВФ, Світовим банком, та експертами з США.

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук