Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Президент України підписав указ, яким впорядкують та забезпечать прозорість роботи держреєстрів.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Президент України підписав указ, яким впорядкують та забезпечать прозорість роботи держреєстрів.

Президент України підписав указ, яким впорядкують та забезпечать прозорість роботи держреєстрів.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, а чи знали Ви, що в Україні існує понад 350 державних реєстрів?. Щоправда, більшість з них функціонує доволі не ефективно та не прозоро. З метою вирішити дану проблему Президент України підписав указ, яким впорядкують та забезпечать прозорість роботи держреєстрів. Крім цього, будуть впроваджувати нові, і розвивати вже наявні елементи діджеталізаціі. Наприклад, засоби електронної ідентифікації та електронні держпослуги які будуть корисними для бізнесу. Зокрема указом президента заплановано проведення повного аудиту роботи державних реєстрів. Крім того, документ передбачає введення єдиного веб-порталу електронних послуг, де ми з вами зможемо за допомогою електронного кабінету отримати доступ до інформації про себе з держреєстрів Радник президента також підкреслив, що з виходом цього указу починається робота над проведенням е-виборів та е-перепису громадян в Україні. Ми сподіваємося, що цей документ стане потужним стартом для повноцінної та швидкої роботи Єдиного державного демографічного реєстру, в якому зараз містяться дані приблизно про 14 млн. громадян.

Друзі, а як Ви вважаєте, чи зможе нова влада вже найближчим часом успішно впровадити інноваційні засоби електронної ідентифікації та вивести якість роботи держреєстрів на абсолютно новий рівень?.

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук