Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Підприємців не будуть штрафувати за дрібні порушення трудового законодавства при першій перевірці.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Підприємців не будуть штрафувати за дрібні порушення трудового законодавства при першій перевірці.

Підприємців не будуть штрафувати за дрібні порушення трудового законодавства при першій перевірці.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, зверніть увагу, що у зв’язку з набранням чинності постанови Кабміну №823 від 21.08.2019 року, підприємців не будуть штрафувати за дрібні порушення трудового законодавства при першій перевірці.

Що це означає?

У документі йдеться, що за ті порушення, які можна швидко усунути, інспектори з праці обмежаться лише приписом для бізнесу. Також у Держпраці не будуть штрафувати підприємства, які платять своїм працівникам хоча б мінімальну зарплату. Однак якщо перевіряючі зафіксують випадки, коли працівники не оформлені на підприємстві, то таких правопорушників будуть одразу жорстко штрафувати. Нагадаємо, що починаючи з вересня 2019 року, керуючись цим документом вже проводяться перевірки.

Що будуть перевіряти?

  1. Зверніть увагу, що відповідно до постанови Кабміну №823, передбачені перевірки по трудовим книжкам, реєстрам та документам, ведення яких передбачено законодавством про працю. Натомість зараз, на засіданнях Уряду не однократно піднімалися питання, щодо переведення трудових книжок в електронний вигляд.
  2. Це ж стосується дрібних порушень з виплати заробітних плат, надання відпусток і т. д. В таких ситуаціях роботодавець може усунути дрібне правопорушення в певний час і тим самим убезпечити себе від накладення штрафу. Раніше за такі порушення штрафували на кілька тисяч гривень.

Друзі, а як Ви вважаєте, чи будуть направлені такі послаблення на те, щоб позбавити дрібний і середній бізнес від зайвих фінансових витрат? Поділіться Вашою думкою в коментарях…

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук