Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Реєстрацію місця проживання можна буде оформити в електронній формі.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Реєстрацію місця проживання можна буде оформити в електронній формі.

Реєстрацію місця проживання можна буде оформити в електронній формі.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, з учорашнього дня набув чинності Указ президента України № 647/2019 «Про деякі заходи щодо забезпечення надання якісних публічних послуг». Даним указом Володимир Зеленський запропонував внести ряд нововведень у сферу адміністративних послуг.

Що хочуть змінити?

1.Глава держави доручив Уряду опрацювати введення процесу реєстрації місця проживання за декларативним принципом шляхом подачі заяви в електронній формі. Таким чином, Володимир Зеленський хоче прискорити та суттєво спростити процес даної процедури.

2. Крім цього, Президент у своєму Указі пропонує дати право органам місцевого самоврядування і (або) нотаріусам надавати окремі публічні послуги, пов’язані з такими функціями як: реєстрація актів цивільного стану, реєстрація транспортних засобів, видача водійських посвідчень, реєстрація земельної ділянки та надання соціальних послуг .

Також Кабінету Міністрів було доручено впровадити механізм надання комплексних електронних послуг, пов’язаних з оформленням права на земельні ділянки. Ще однією ініціативою Президента було бажання перевести деякі адміністративні послуги в автоматичний режим без втручання людини, а також через кур’єра або за допомогою телефонного зв’язку.

Друзі, а як Ви вважаєте, чи вдасться Кабінету Міністрів реалізувати дані ініціативи та створити дієвий механізм контролю за якістю наданих публічних послуг?

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук