Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Російська Федерація підписала постанову яка розширює діючу заборону на ввезення в Росію окремих видів вітчизняних товарів.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Російська Федерація підписала постанову яка розширює діючу заборону на ввезення в Росію окремих видів вітчизняних товарів.

Російська Федерація підписала постанову яка розширює діючу заборону на ввезення в Росію окремих видів вітчизняних товарів.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

У відповідь на санкції з боку України від 19 березня, вчора уряд Російської Федерації підписав постанову яка розширює діючу заборону на ввезення в Росію окремих видів вітчизняних товарів.Даною постановою розширюється заборона на ввезення в Росію окремих видів товарів, цей захід торкнеться української продукції машинобудування, легкої промисловості, металообробки, вартість якої за минулий рік склала майже $ 250 млн.

У постанові уряду РФ говориться про заборону ввезення з України деяких видів одягу, взуття, паперової продукції, труб та ряду інших товарів. Також Росія обмежить поставки вугілля в Україну. Поставки вугілля в Україні з 1 червня будуть можливі тільки при отриманні окремих дозволів, уточнив прем’єр міністр РФ.Крім того, уряд РФ забороняє експорт нафти і нафтопродуктів в Україну. За словами Медведєва, постановою, яку він підписав, встановлюється заборона на експорт в Україну російської нафти і нафтопродуктів.Нагадаємо, що місяць тому по ініціативі Кабінету Міністрів, СБУ та НБУ були введені санкції відносно 294 юросіб та 848 фізосіб.

Також були продовжені санкції щодо банків з російським капіталом, а саме «Сбербанку», ВТБ і ВЕБ. Таким чином РНБО обмежив виведення капіталів з українських дочірніх підприємств.

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук