Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Тетяна Гуренко отримала міжнародний сертифікат бізнес-медіатора Академії Торгово-промислової палати Мюнхена та Верхньої Баварії.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Тетяна Гуренко отримала міжнародний сертифікат бізнес-медіатора Академії Торгово-промислової палати Мюнхена та Верхньої Баварії.

Тетяна Гуренко отримала міжнародний сертифікат бізнес-медіатора Академії Торгово-промислової палати Мюнхена та Верхньої Баварії.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Тішимося та пишаємося черговим успіхам нашої колеги та директора компанії «Інколанс» Тетяни Гуренко, яка отримала міжнародний сертифікат бізнес-медіатора Академії Торгово-промислової палати Мюнхена та Верхньої Баварії Ukrainian Mediation Center / Український Центр Медіації при Kyiv-Mohyla Business School [kmbs].

Наша команда продовжує вдосконалювати та підвищувати свої навички у різноманітних напрямках юридичної діяльності. Особливої уваги компанія «Інколанс» приділяє одному із найпопулярніших альтернативних способів врегулювання спорів (конфліктів) — медіації.

Адже ми впевнені, що застосування механізму медіації сприятиме ефективному поширенню в суспільстві культури мирного врегулювання спорів, що значно посилить інтеграційні процеси і наблизить Україну до Європейської спільноти.

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук