Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Україна прийняла новий список санкцій, щодо Російської Федерації.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Україна прийняла новий список санкцій, щодо Російської Федерації.

Україна прийняла новий список санкцій, щодо Російської Федерації.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Україна прийняла новий список санкцій, щодо Російської Федерації. Як повідомили в РНБО, Президент України ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 19.03.2019 року про персональні економічні та інші обмежувальні заходи проти Росії, в тому числі щодо керівників Ради Федерації Федеральних зборів РФ і депутатів Державної Думи.

Ініціатором такого розширення санкцій були Кабінет Міністрів, СБУ та НБУ. На сьогоднішній день санкції введені відносно 294 юридичних та 848 фізичних осіб. Зокрема в списки були включені причетні до будівництва мосту через Керченську протоку, збройного нападу і захоплення українських військових катерів, а також до незаконного утримування українських моряків. Не забули і тих, хто організовував і сприяв проведенню нелегітимних виборів на тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим.

Крім цього, НБУ виступив з пропозицією продовжити санкції щодо банків з російським капіталом, а саме «Сбербанку», ВТБ і ВЕБ. Таким чином РНБО обмежив виведення капіталів з українських дочірніх підприємств. В списки були включені російські будівельні та інжинірингові компанії «Силовые машины» яка виробляє обладнання для електростанцій, «Стройтрансгаз» компанія займається зведенням об’єктів електроенергетики, нафтогазової і нафтогазохімічної галузей, «Северсталь» сталеливарна і гірничодобувна компанія .

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук