Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Українським банкам змінили порядок випуску банківських платіжних карт та операцій по їх використанню.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Українським банкам змінили порядок випуску банківських платіжних карт та операцій по їх використанню.

Українським банкам змінили порядок випуску банківських платіжних карт та операцій по їх використанню.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, зверніть увагу, що українським банкам змінили порядок випуску банківських платіжних карт та операцій по їх використанню.  Відповідний порядок НБУ № 142 від 29.11.19 набув чинності з вчорашнього дня.

З чим це пов’язано?

Таким чином, Регулятор планує ввести нові правила в банківській сфері, які відповідають сучасній тенденції на міжнародних фінансових ринках.

Що змінив НБУ?

  1. Регулятор визначив обов’язок банку, передбачати порядок видачі або передачі електронного платіжного засобу користувачеві в договорі з клієнтом.
  2. В НБУ прийняли рішення унормувати порядок використання користувачем платіжних онлайн -додатків.
  3. Окрім цього, фізичні особи, які здійснюють незалежну проф. діяльність, отримують право використовувати корпоративну платіжну карту.
  4. Регулятор уточнив вимоги, щодо довірених осіб, які можуть отримувати платіжну картку клієнта, проте не мають права користуватися нею.

Зверніть увагу, що тепер постачальники платіжних послуг зобов’язані інформувати користувачів про вартість своїх послуг до початку ініціювання переказу.

Друзі, а що Ви думаєте про такі зміни?  Чи допоможе це підвищити довіру громадян до використання е-платіжних засобів в Україні?  Поділіться Вашою думкою …

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук