Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Україну чекає масштабна податкова реформа.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Україну чекає масштабна податкова реформа.

Україну чекає масштабна податкова реформа.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, зверніть увагу, що в наступному році в Україні пройде масштабна податкова реформа.  Одне з пріоритетних завдань реформи — це розгляду питання щодо зміни податкових ставок на доходи фізичних осіб.

Що хочуть змінити?

У Державній податковій службі (далі ДПСУ) переконані, що податкова шкала повинна бути диференційована.  Іншими словами, на найменші заробітні плати необхідно знизити податковий тиск.

На що знизять податки?

У ДПСУ є певний перелік податків, які планується знизити під час проведення податкової реформи.  В першу чергу мова йде про податки на фонд оплати праці.  Згідно зі статистичними даними, податкове навантаження в Україні має середній показник по всьому світу.

Податкова справедливість.

Залишається питання, як бути з тими платниками, які не платять податки взагалі?  Саме по собі податкове навантаження, поширюється тільки на законослухняних українців або юросіб (компаній, підприємств і т.д.), а тому чиновникам в край важливо зробити так, щоб платили податки в Україні всі.  Такий комплексний підхід до реалізації реформи, дозволить знизити податки вже в наступному році.

Друзі, а що Ви думаєте про такі ініціативи ДПСУ?  Чи зможуть вони реалізувати їх на практиці та провести якісну і ефективну податкову реформу?  Поділіться Вашою думкою …

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук