Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Українцям будуть нараховувати пеню за комунальні борги.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Українцям будуть нараховувати пеню за комунальні борги.

Українцям будуть нараховувати пеню за комунальні борги.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Українцям будуть нараховувати пеню за комунальні борги. Така норма закону передбачена в новому законі ЖКГ, який вступив в силу першого травня 2019 року. Вона стосується тих боргів, які з’явилися після цієї дати, а фактично штрафи будуть нараховувати після десятого червня.

У Міністерстві соціальної політики роз’яснили, що необхідно враховувати, що відповідно до закону пеня не нараховуватиметься у випадках, коли саме через дії держави з’явився борг внаслідок невчасного фінансування субсидій. Водночас чиновники відзвітували, що вони повністю виплатили всі субсидії вчасно і в повному обсязі, а тому, жодних труднощів з фінансуванням у минулому опалювальному сезоні не було. Також чиновники пояснили ситуацію з субсидіями. Тепер для її скасування або видачі суттєво впливатиме фактор простроченої заборгованості.

Але якщо борг виставлено в липні, то субсидія не буде простроченою, оскільки кінцевий період сплати ще не настав. Субсидію в цьому періоді українцям призначати будуть, однак якщо терміни розгляду скарги будуть затягуватися, та заборгованість не буде погашена, то в такому випадку субсідіанту необхідно документально підтвердити факт того, що він заперечує борг. А це у свою чергу, дає можливість громадянам оскаржувати борги в судах і поборотися за надання їм субсидії.

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук