Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Українці зможуть отримати винагороду за розказану правоохоронцям інформацію щодо протизаконних діянь.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Українці зможуть отримати винагороду за розказану правоохоронцям інформацію щодо протизаконних діянь.

Українці зможуть отримати винагороду за розказану правоохоронцям інформацію щодо протизаконних діянь.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, зверніть увагу на запропоновану новелу до законодавства України, щодо доносів на корупціонерів. Відповідне нововведення передбачено Законопроектом №1010, який Парламент прийняв у першому читанні на минулому тижні. Таким чином, чиновники хочуть мотивувати викривачів — грошовими коштами.

Як це буде працювати?
1. Документ передбачає українцям винагороду за розказану правоохоронцям інформацію щодо протизаконних діянь.
2. Винагорода складатиме 10% від отриманої при хабарі суми.
3. Також гроші будуть нараховуватися від доведеною в суді неправомірної вигоди, штрафів, конфіскованих активів та іншого.
4. Викривачу потрібно буде надати конкретні факти, які згодом можна перевірити, щоб переконатися в їх правоті.

Які є обмеження?
1.Законопроектом встановлено, що викривач надавший таку інформацію, зможе отримати не більше 3 тисяч мінімальних зарплат, що еквівалентно 12,5 мільйонам грн.
2.Однако, точну суму винагороди буде встановлювати суд, вирішуючи, наскільки надана інформація була корисною для затримання державного злочинця.
3.Проте суд зможе також і відмовити у винагороді, у випадку якщо розмір збитків держави виявиться менше за 9,68 мільйонів грн.

Друзі, а що Ви думаєте щодо таких змін, чи зможе держава повноцінно гарантувати гідну винагороду та безкоштовну правову захист громадянам, який розкрив таку інформацію? Поділіться Вашою думкою …

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук