Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Українці зможуть отримати друге громадянство.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Українці зможуть отримати друге громадянство.

Українці зможуть отримати друге громадянство.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, з кожним роком в Україні все частіше піднімається питання щодо можливості отримувати друге громадянство. Таку ініціативу підтримує і Президент України, який підготував та подав до Парламенту відповідний президентський законопроект №2590.

Для чого це потрібно?

У Державній міграційній службі України вважають, що подвійне громадянство сприятиме збільшенню імміграції в Україну. Таким чином, чиновники планують мотивувати та залучати до країни людей, які будуть допомагати її економічному розвитку.

Чи зміниться Конституція?

Конституційна норма про «єдине громадянство» буде збережена. Глава міграційної служби пояснив, що незважаючи на те, чи буде у людини паспорт іншої держави, сприймати його в Україні будуть тільки як громадянина України.

Що ще зміниться?

Чиновники більше не вимагатимуть від особи відмовитись від іншого громадянства, для отримання українського паспорта.

Однак в документі прописаний і ряд обмежень. Одне з них, це введення деяких обмежень, для країн, що мають підвищений міграційний ризик, до переліку таких країн відноситься і Російська Федерація.

Друзі, а що Ви думаєте про скасування заборони на подвійне громадянство?  Чи принесе це економічно-позитивний результат Україні?  Поділіться Вашою думкою …

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук