Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Уряд прийняв рішення, повернути комісію, яка буде протидіяти рейдерству у сфері державної реєстрації.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Уряд прийняв рішення, повернути комісію, яка буде протидіяти рейдерству у сфері державної реєстрації.

Уряд прийняв рішення, повернути комісію, яка буде протидіяти рейдерству у сфері державної реєстрації.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, на минулому тижні Уряд прийняв рішення, повернути комісію, яка буде протидіяти рейдерству у сфері державної реєстрації. Комісія буде створена при Мінюсті. Вона розглядатиме скарги у сфері реєстрації, що таким чином прискорить та підвищить ефективність боротьби з рейдерством.

Як комісія буде працювати і що зміниться?
1. Насамперед зміни торкнуться термінів роботи чиновників. Якщо раніше комісія зобов’язувалася направити заявнику вердикт протягом 3-х днів після прийняття рішення, то за новими правилами підприємці повинні отримати відповідь невідкладно, але не пізніше, ніж на наступний робочий день після рішення.
2. У Постанові сказано, що відтепер скаргу можна буде внести не тільки письмово, як раніше, але і в електронному, онлайн-форматі.
3. До скарги необхідно буде прикріпити скан-копії документів, які підтверджують дані заявника. Далі повний пакет документів потрібно буде засвідчити кваліфікованим електронним підписом.
В комісію окрім чиновників Міністерства юстиції України можуть входити, представники громадськості, представники інших державних органів та інші треті особи.

На етапі винесення рішення, комісія повинна його підкріпити аргументованими висновками та направити відповідь заявнику разом з висновком. Після цього інформація про результати розгляду тієї чи іншої скарги, буде публікуватися на офіційному веб-сайті Міністерства Юстиції.

Друзі, а як Ви вважаєте, чи прискорить роботу спец комісії Мін’юсту можливість подавати антирейдерські скарги онлайн, чи буде це ефективної взаємодією між державою та бізнесом? Поділіться Вашою думкою…

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук