Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

У винах Бордо як в гарній книзі завжди знайдеться непрочитана сторінка.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > У винах Бордо як в гарній книзі завжди знайдеться непрочитана сторінка.

У винах Бордо як в гарній книзі завжди знайдеться непрочитана сторінка.

Економіка України  постійно розвивається як в імпортному так і експортному напрямах. 2017 рік  показав відкритість Європейського ринку для українських товарів та нарощування об’ємів експорту в Україну. Серед багатьох європейських країн Франція представляє собою постійного та надійного партнера України.

Юридична компанія «Інколанс» з дня свого заснування плідно співпрацює з французьким бізнесом  щодо  представлення його інтересів в Україні та з українським бізнесом для організації  роботи  у Франції.

За 2017- 2018  роки зросла кількість наших клієнтів які займаються імпортом французького вина в Україну. Цьому в значній мірі сприяв рівень валютних курсів який безпосередньо  впливає на такий аспект економіки як зовнішня торгівля. Об’єм ринку імпортованих вин в Україну за 2017 рік показав приріст на 31,7 % в порівнянні з попереднім роком. Згідно даних української митниці біля 94,4 млн. доларів США- склала їх митна вартість. За минулий рік вітчизняні імпортери завезли  на 9,6% більше французьких алкогольних напоїв  ніж в 2016 році. Франція стабільно входить в 5 найбільших експортерів вин в Україну.

В Україні для імпорту та подальшого продажу алкогольної продукції необхідна  ліцензія на оптову торгівлю алкоголем.  Вона  видається ДФС України терміном на 5 років з щорічною сплатою адміністративного збору у розмірі 500 000 (п’ятсот тисяч гривень). Разом з тим,  ще слід також отримання ліцензію на Імпорт ( 780 грн. ). Вартість однієї акцизної марки на вино становить 0,08 грн. за літр  акцизного податку, та 0,1926 грн. вартість самої марки. Варто мати на увазі, що марки можливо отримати лише через 2 місяці з дня подання заяви на їх придбання.

Важливим нюансом є проклейка акцизних марок на пляшки. В Європі незначна кількість компанії виробники беруть на себе такий обов’язок. Зазвичай, існують виробничі цехи біля кордонів з Україною, які здійснюють відповідну процедуру.

Загальна динаміка зростання ввезення продукції французьких виноробів в Україні за останні дев’ять років свідчить, що споживання якісних вин в нашій країні зросла в рази.Все більше і більше строюється сприятливих умов для плідної співпраці України та Франці. Цитуючи  слова французького винороба Еріка Дюлонга : « У винах Бордо як в гарній книзі завжди знайдеться непрочитана сторінка» маємо надію, що українці і надалі будуть відкривати для себе нові відтінки смаку в бокалі.

 

 

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук