Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Фахівців з нерухомості зобов’яжуть проходити тести і отримувати сертифікати.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Фахівців з нерухомості зобов’яжуть проходити тести і отримувати сертифікати.

Фахівців з нерухомості зобов’яжуть проходити тести і отримувати сертифікати.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Фонд держмайна, розробив нові правила, які зобов’яжуть проходити тести і отримувати сертифікати для фахівців з нерухомості. Відповідний законопроект вже оприлюднений для обговорення і запрацює через півтора року після його публікації. Дія майбутнього закону не поширюватиметься на операції купівлі, продажу або оренди, укладені громадянами самостійно, без залучення брокерів або агентів з нерухомості (помічників брокера) .

Відповідно до змісту документу, буде визначено перелік критеріїв для суб’єктів господарювання, які планують займатися брокерською діяльністю. Наприклад, це складання кваліфікаційного іспиту і отримання відповідного сертифікату. Або ж отримати в ФДМ свідоцтво на право заняття брокерською діяльністю в сфері нерухомості. Брокер зможе працювати з необмеженою кількістю агентів з нерухомості, а ось агент може працювати тільки на одне брокерське агентство.

Контроль над діяльністю брокерів буде здійснюватися кваліфікаційно-дисциплінарною комісією ФДМ. Експерти прогнозують, що з прийняттям нових правил, ріелтерські послуги в Україні суттєво виростуть в ціні.

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук