Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

ФГВФО може отримати право на свій розсуд встановлювати суму гарантування вкладів, за умови, що вона не буде опускатися нижче позначки в двісті тисяч гривень.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > ФГВФО може отримати право на свій розсуд встановлювати суму гарантування вкладів, за умови, що вона не буде опускатися нижче позначки в двісті тисяч гривень.

ФГВФО може отримати право на свій розсуд встановлювати суму гарантування вкладів, за умови, що вона не буде опускатися нижче позначки в двісті тисяч гривень.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, зверніть увагу, що Фонд гарантування вкладів може отримати право на свій розсуд встановлювати суму гарантування вкладів, за умови, що вона не буде опускатися нижче позначки в двісті тисяч гривень. Така ініціатива передбачена проектом закону «Про систему гарантування вкладів фізосіб».
Що планують змінити?

Нацкомфінпослуг хоче істотно розширити перелік обов’язків ФГВФО перед українцями. У випадку прийняття законопроекту новим Парламентом, на гарантовану компенсацію на суму не менше 200 тисяч гривень зможуть також розраховувати:
1.Клієнти страхових компаній-банкрутів за договорами страхування життя.
2.Вкладники кредитних спілок.

Як це буде працювати?
Для того, щоб уникнути внутрішнього субсидування, ФГВФО повинен буде створити під кожен напрямок окремий субсидіарний фонд.

Чиновники пропонують, щоб гарантії поширювалися, не тільки на знову підписані угоди з клієнтами, але і на всі діючі договори. Для цього необхідно буде внести стартові внески в розмірі 1 відсотка для страхових компаній, та 0,8 відсотка для кредитних спілок від розміру статутного капіталу.

Документом також пропонується розбити платіж на дві транзакції: перші п’ятдесят відсотків від необхідної суми слід внести протягом року після прийняття закону, другі – ще через рік.

Друзі, а як Ви вважаєте , чи допоможуть такі зміни вдихнути життя в стагнуючий ринок. Поділіться вашою думкою…

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук