Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Фінансову реструктуризацію в Україні подовжено ще на три роки.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Фінансову реструктуризацію в Україні подовжено ще на три роки.

Фінансову реструктуризацію в Україні подовжено ще на три роки.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, у понеділок Президент України підписав Закон, який продовжує фінансову реструктуризацію в Україні ще на три роки. Відповідний документ вносить зміни до деяких законодавчих актів,стосовно застосування методу фінансової реструктуризації.

Що це означає?
1. Прийняті зміни покликані вдосконалити та спростити процедуру реструктуризації, і тим самим розширити можливості її застосування. Зі свого боку українські банки зможуть більш повноцінно застосовувати реструктуризацію, що в свою чергу дозволить зменшити регуляторні перешкоди для здійснення фінансової реструктуризації.

2. Парламентарі, проголосувавши за законопроект №1070, відстрочили дію Закону «Про фінансової реструктуризації» ще на 3 роки.

Загальна процедура фінансової реструктуризації.
Зокрема закон передбачає можливість проведення загальної процедури фін. реструктуризації для боржників, що є пов’язаними між собою особами, натомість мають різних кредиторів.

Слід нагадати, що прийнятий в 2016 році Закон «про фінансову реструктуризацію» був покликаний знизити ризик банкрутства і припинення господарської діяльності підприємств, у яких виникли тимчасові проблеми з ліквідністю, але здатних відновити повноцінну економічну діяльність.

Друзі, а чи мали Ви справу з процедурою фінансової реструктуризації? Та чи сприятимуть такі зміни створенню умов, які спрощують життя малому бізнесу в Україні? Поділіться Вашою думкою…

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук