Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

Юридична компанія «Incolanse» має великий досвід у вирішенні питань щодо форс-мажорних обставин.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, зважаючи на те, що станом на сьогодні в Україні впровадженні карантинні заходи та діють деякі обмеження для громадян, які спрямовані на протидію поширенню «коронавірусу», слід розуміти, що в певних випадках — це може бути визнано форс-мажором, наслідки якого не дозволили виконати зобов’язання за економічними договорами.

Проте, не слід хвилюватись, адже Юридична компанія «Incolanse» готова до таких викликів та має великий досвід у вирішенні питань щодо форс-мажорних обставин. Команда фахівців «Incolanse» завжди надає клієнтам кваліфіковану та дієву допомогу у найскладніших випадках форс-мажору. Ми допоможемо Вам пройти весь порядок засвідчення форс-мажорних обставин та зібрати необхідний пакет документів.

Друзі, слід також знати, що підставою для засвідчення форс-мажорних обставин є наявність однієї або більше обставин, передбачених законодавством. Серед них – є і епідемія.

Окрім цього, ми завжди рекомендуємо прописувати форс-мажорні обставини в договорах. Адже при їх наявності — це дозволить посилити Вашу позицію в питаннях визнання фактів, які не дозволяють виконати відповідні зобов’язання.

Юридична компанія «Incolanse» допоможе Вам у вирішенні таких ситуацій! А головне, бережіть здоров’я своє та своїх близьких.

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук