Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

10 червня набула чинності постанова НБУ № 91, яка дозволяє виводити валюту з України без обмежень.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > 10 червня набула чинності постанова НБУ № 91, яка дозволяє виводити валюту з України без обмежень.

10 червня набула чинності постанова НБУ № 91, яка дозволяє виводити валюту з України без обмежень.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

З учорашнього дня, набула чинності постанова НБУ № 91, яка дозволяє виводити валюту з України без обмежень. Десятого липня 2019 року, НБУ скасував € 12-мільйонний ліміт для однієї компанії на вивід дивідендів за кордон або на рахунки нерезидентів.

Нагадаємо, що відповідна вимога вводилося ще кілька років тому, коли був пік виведення капіталів з країни, якого зараз не спостерігається. Тепер в Україну надходить більше валюти, ніж може поглинути безготівковий ринок. Чиновники впевнені, що додатковий попит на долар, який може з’явитися після скасування ліміту, не зможе дестабілізувати ситуацію на валютному ринку.

За підрахунками НБУ, він не буде перевищувати чотирьох відсотків. За період між січнем та червнем поточного року, бізнес перерахував за кордон дивідендів на $ 1,27 млрд. ($ 1,07 млрд. було придбано на міжбанку). Це на двадцять відсотків менше, ніж за аналогічний період минулого року. Експерти вважають, що скасування ліміту, міг посприяти новий раунд переговорів з міжнародним валютним фондом, з яким узгоджувалася дорожня карта змін, в тому числі і на валютному ринку. Таким чином Нацбанк зможе продемонструвати МВФ, як він виконує свої зобов’язання щодо лібералізації.

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук